پرده اداری جدیدترین مدل های 1401 با بهترین قیمت پردینو

توجه ویژه به دکوراسیون و پرده اتاق مدیریت از چند جنبه اهمیت دارد. چنانچه می دانیم در محیط های اداری امکان شستشو و تمیز کردن پرده های اداری به صورت دائمی امکان پذیر نیست لذا جنس پرده را به گونه ای انتخاب کنید که به راحتی گرد و غبار را به خود جذب نکند و قابل تمیز کردن باشد. بسته به میزان بودجه، شایسته ترین و گران‌ترین پرده اداری را برای اتاق مدیر تعیین نمائید.

خرید پرده

با راهنمایی متخصصان ما میتوانید به راحتی و بادقت اندازه گیری و نصب پرده را خودتان انجام دهید. صدها مشتری ما در تمام ایران از این روش استفاده و به راحتی محصول مورد نظرشان را تهیه کرده اند. پرده ونیزی چیست؟ پرده کرکره ای ونیزی دارای سابقه کاربرد طولانی…

این پرده در پشت ویترین مغازه ها و مکان هایی که نیاز به پوشش سراسری عمودی دارند بهترین https://www.vistapardeh.ir/ گزینه است. پرده­­کرکره­فلزی 16 میلیمتری تنها پرده قابل استفاده برای پارتیشن است. در پرده پارتیشنی نحوه تنظیم کردن پرده در حالت دلخواه به صورت ولومی انجام می­شود که همین امر موجب شده تا به پرده پارتیشن، پرده کرکره فلزی ولومی نیز گفته شود. پرده کرکره فلزی مخصوص پارتیشن امکان قرار گرفتن در بین پنجره دوجداره را نیز دارد. قیمت مناسب، شستشوی آسان، تنظیم نور ورودی و نصب آسان، سبک دکوراسیون مدرن یا کلاسیک، از عوامل مؤثر در انتخاب و خرید پرده شرکتیاست.

این پرده ها از دو لایه پارچه که از بالا به هم متصل هستند تشکیل می شوند. برای این مدل پرده اغلب از پارچه هایی با راه های افقی استفاده می شود که یک ردیف آن پارچه و ردیف دیگر آن تور می باشد. مکانیزم عملکرد این پارچه بدین صورت است که به وسیله یک طناب یا زنجیر می توان نحوه قرار گیری لایه های افقی پرده را تنظیم کرد. در صورت نیاز به ورود نور به اتاق کار، لایه های هم جنس را روی یکدیگر قرار می دهند و در صورت نیاز به تاریکی باید لایه های پارچه ای بر روی لایه های توری قرار گیرند. یکی از معایبی که برای این مدل پرده میتوان گفت، ضعف در کیفیت عکس چاپ شده بر روی آن می باشد. زمانی که از پرده زبرا برای پنجره فضا خود می خواهیم استفاده نماییم به یک موضوع باید توجه داشت ، که اگر طول یک پنجره می بایست به دو یا سه و…

پرده  زبرای رنگ گرم

که روز به روز بیشتر تحت عنوان پرده برای محل کار به فروش می‌رسند. این پرده همچنین به واسطه کنترل نور و دما میتواند نقش موثری در بهینه سازی مصرف انرژی نیز داشته باشد. واقعیت این است که افراد امروزه بخش قابل توجهی از زمان خود را در محیط کار سپری میکنند. از این رو اهمیت دارد که تجهیزات و لوازمی که در این محیط استفاده میشوند را به گونه ای انتخاب کنیم که حداکثر کارایی و راحتی را برای کاربران آن فراهم آورند. RPK تا سامفی فرانسه با انواع ریموت تک و چند کاناله ( امکان بالا و پائین بردن چند پرده بطور همزمان ) برقی می کنیم. به طول و عرض و پهنا و فواصل طرفین در هنگام اندازه گیری توجه کنید؛ توجه کنید که پرده شما به چه میزان از دیوار فاصله داشته باشد و ارتفاع آن تا چه حدی باشد.

پرده اداری جدیدترین مدل های 1401 با بهترین قیمت پردینو

یکی ازویژگی های پرده اداری خوب، مطابقت مدل و رنگ آن با نظر کارمندان است. تغییر زاویه و تنظیم نور ورودی در پرده­های کرکره فلزی به صورت ولومی یا باتومی صورت می­گیرد و مکانیزم برقی این مدل پرده سهولت تنظیم پرده در حالت دلخواه را برای شما فراهم می­­آورد. پرده شرکتی کرکره فلزی مدلside information نیز جزء مدل­های پرکاربرد این نوع پرده است.

همچنین به دلیل ضخامت متوسط پارچه این پرده، مانع از اتلاف گرما و انرژی محیط می شود. مصرف بی رویه و نابجای انرژی مسئله ای است که ادارات دولتی و خصوصی با آن سرو کار دارند که با یک انتخاب صحیح و خرید پرده اداری مناسب می توانند مصرف سوخت را به حداقل برسانند. تنها نقطه ضعف این مدل پرده، دارا نبودن امکان تنظیم نور ورودی به اتاق می باشد. رعایت تناسب رنگ نیز باید در انتخاب هر نوع پرده ای به آن توجه شود. برای اتاق های بزرگ می توان از رنگهای تیره یا روشن استفاده کرد اما برای دفاتر کار کوچکتر الزاما باید از پارچه های رنگ روشن استفاده کرد تا فضای اتاق را بزرگتر و دلبازتر نشان دهد. همان طور که بارها و بارها گفتیم، پرده ها از اجزای ثابت در دکوراسیون داخلی هر محیطی هستند.

  • این عمل با کشیدن زنجیر کناری یا این که به کار گیری از ریموت کنترل انجام میشود.
  • در این مطلب مزایای خرید پرده شید برای محیط های اداری را به صورت کامل برای شما بررسی خواهیم کرد.
  • برای بسیار ازصاحب کارها، سرمایه گذاری و بودجه ای که برای انتخاب پرده در نظر دارند مهم ترین عامل درانتخاب پرده اداریشان است.