صرافی Coinex چقدر کارمزد می گیرد؟ -ایران ارز دیجیتال

سفارش stop limit: در این نوع میتوانید مشخص کنید که در صورتی که قیمت ارز به رقم مشخصی رسید سفارش با قیمت و حجم مد نظر شما ارسال شود. اگر حداقل ارزش واریز / برداشت برآورده نشود و پول ارسال شود، کاربران متحمل ضرر میشوند زیرا وجوه قابل بازپرداخت نیستند و گزینهای برای بازیابی وجود ندارد. حداقل مبلغ سپرده برای هر توکن موجود در پلتفرم وجود دارد که همه آنها در سایت فهرست شدهاند ولی حداکثر محدودیت سپرده وجود ندارد. اگرچه آنها مشخص نمیکند که این شامل چه درصدی از وجوه سپرده شده نزد آنها میشود. تأییدیههای برداشت اضافی: صرافی کوینکس هرگونه برداشت را از طریق ایمیل قبل از آزادسازی وجوه تأیید میکند. کوینکس یکی از بهترین صرافی های حال حاضر برای کاربران ایرانی هست اما مواقعی که این صرافی اپدیت میشه ممکنه تا چند ساعت به دارایی دسترسی نداشته باشین. بعد از اینکار، یک عکس از خودتان به صورت ایستاده و در حالتی که این کاغذ و کارت شناسایی در دستتان است، بگیرید.

کارمزدها اغلب ارزانتر از سایر صرافیهای رمزنگاری هستند. آفلاین نگه داشتن داراییهای رمزنگاری شده در فضایی که به عنوان ذخیره سازی سرد شناخته میشود، دسترسی هکرها را سختتر میکند. سابقه حملات هک در صرافی ارزهای دیجیتال باعث شده که در هنگام انتخاب یک صرافی رمزنگاری امنیت در اولویت قرار داده شود. کاربرانی که فقط میخواهند ارزهای دیجیتال را بدون پیچیدگی بخرند و بفروشند، باید گزینه Market را انتخاب کنند، اما انواع دیگر معاملات، به طور خاص سفارشات محدود در تبهای مجاور بازار موجود است.

صرافی کوینکس جزو پلتفرمهای جوان در عرصه کریپتو محسوب صرافی coinex برای ایرانیان میشود. حتماً میدانید که یکی از مهمترین مسائل مربوط به صرافی های ارز دیجیتال حجم معاملات آنها است. کم بودن تعداد کاربران و سلیقه آنها در امر خرید و فروش در بسیاری از صرافی های داخلی باعث شده تا در بسیاری از مواقع امکان خرید ارز دیجیتال برای کاربران فراهم نباشد. در روش Market صرافی قیمتی را بر اساس بهترین قیمت بازار تعیین می کند و فروشندگان بیت کوین را به خریداران بیت کوین با قیمت بازار ارتباط می دهد. علاوه بر معاملات اسپات، صرافی کوینکس خدمات معاملات مارجین و فیوچرز را برای معاملهگران حرفهای ارائه میدهد. متاسفانه این صرافی نیز کاربران ایرانی را محدود کرده است. برداشتها نیز ساده است؛ باید روی Assets کلیک کنید، در منوی کشویی Withdraw را انتخاب کنید. نوع پروتکل را انتخاب کنید و آدرس CoinEx خود را در کیف پول خود کپی کنید یا کد QR آن را اسکن نمایید.

اولین قدم برای تکمیل مراحل ثبت نام خود و احراز هویت، وارد شدن به حساب کاربری و سپس، قسمت حساب روی گزینه احراز هویت کلیک میکنیم. از نظر امنیت حساب کاربری کاربران و شرایط ایجاد امنیت بیشتر در حساب کاربری در مقاله آموزش ثبت نام در کوینکس به صورت کامل و جامع صحبت خواهیم کرد و نکاتی را با شما در میان میگذاریم که با دقت به آنها میتوانید امنیت فوقالعاده بهتری را برای خود رقم بزنید. این اپ را از سایت کوینکس یا گوگل پلی میتوانید دانلود کنید .

ذخیره سازی سرد: صرافی کوینکس از کیف پول سرد چند امضایی برای ذخیره سازی بخشی از داراییها استفاده میکند. صرافی کوینکس تحویل را در مدت ۵ تا ۱۵ دقیقه برای مقادیر کوچک و حداکثر ۱۵ تا ۳۰ دقیقه برای برداشت بزرگتر انجام میدهد. اگر از طرف صرافی ایمیلی برایتان ارسال نشده بود، میتوانید در صفحه اصلی برنامه بر روی Resend کلیک نمایید تا کد 6 رقمی به صورت مجدد برایتان فرستاده شود. سپردهها رایگان هستند و برای ارسال ارزهای رمزنگاری شده به حساب خود، باید روی Assets کلیک کنید، در منوی کشویی Deposit را انتخاب کنید، ارزی را که میخواهید واریز کنید پیدا کنید. پس از وارد کردن مبلغی که میخواهید برداشت کنید (شامل توکن مورد نظر، شبکه آن و تعداد توکن) و آدرسی که میخواهید توکنهای خود را به آن ارسال کنید، باید درخواست برداشت خود را از طریق ایمیل تأیید کنید.