شیر صافی فلنجدار توری استیل PN16 سایز 3 اینچ وگ ایران بی همتا | کسری سارانشیر صافی فلنجدار توری استیل PN16 سایز 3 اینچ وگ ایران بی همتا | کسری ساران

شیر فلکه صنعتی قیمت باشد. شیر صافی نوعی شیر است که با استفاده از یک قطعه توری مانند، باعث جلوگیری از عبور ضایعات و اضافات شناور سیال در مسیر لوله می‌شود. شیر صافی ممکن است در بالای پمپ‌ها قرار بگیرند تا آن‌ها را در برابر ضایعات ساختمانی که ممکن است در لوله باقی مانده باشد، محافظت کند. وجود اضافات در سیال باعث افت فشار می‌گردد که این امر اتلاف انرژی و خرابی دستگاه را در پی دارد.

  • برداشتن درپوش این شیرآلات می‌تواند باعث پاشیده شدن سیالات به سمت شما شود.
  • این شیرآلات در فشار های Pn۱۰، Pn۱۶، Pn۲۵ و Pn۴۰ تولید می شوند.
  • اما حضور شیر صافی در صنایع مختلف می‌تواند حلال چنین مشکلاتی باشد.
  • در صورتی که از شیر صافی استفاده نشود، سیستم لوله‌کشی سیال، قطعات و تجهیزات نیاز به پاکسازی در فواصل زمانی کوتاه‌مدت دارند.

ویژگی‌های فوق‌العاده این محصولات باعث می‌شود تا در استفاده از آنها محدودیتی برای شما وجود نداشته باشد. برای انتخاب شیر صافی مناسب باید فاکتورهایی نظیر نوع سیال، اندازه ذرات معلق در سیال، فشار جریان و غیره را در نظر گرفت. برای خرید شیر صافی توری دار می‌توانید از خدمات فروش آنلاین سایت اینرژی مجری مستقیم عرضه و فروش شیرآلات صنعتی در سراسر کشور استفاده کنید.

نکات ایمنی در شیر صافی:

شیر صافی کیز ایران دارای فشار کاری 16 بار است و تا سایز 2 اینچ هم به طور معمول موجود است. شیر صافی کیز ایران هم برای آب آشامیدنی و هم برای استفاده در صنعت مناسب است. در شرایطی که شیر صافی در مسیر لوله کشی وجود نداشته باشد ، به طبع سیستم لوله کشی و قطعات در سیستم نیاز به پاکسازی و رسوب گیری در بازه های زمانی مختلف خواهند داشت. به طور قطع این هزینه و خرابی ها در درازمدت  برای خطوط تولید و واحدهای صنعتی مشکل آفرین خواهد بود. در سال‌های اخیر مراکز و مجموعه‌های زیادی در سراسر کشور ایران تاسیس شده اند که به ارائه شیر صافی برنجی می‌پردازند. این مجموعه‌ها در تلاش هستند تا با بهره گیری از جدیدترین متدهای روز دنیا، روش‌های فروش راحت تری را برای مردم کشورمان فراهم سازند.

قیمت شیر اطمینان انواع شیر اطمینان شیر اطمینان آبگرمکنی

اما قبل از هر چیزی نیاز است تا خریداران شیر برنجی صافی، اطلاعات زیادی را پیرامون این محصول داشته باشند. در این شرایط کیفیت خرید این افراد تا میزان بسیار زیادی افزایش خواهد یافت. شیر صافی برنجی از یک بدنه برنجی y شکل ساخته شده که شامل یک طوری استیل ، درپوش و واشر آینه ای است.از این محصول برای تفکیک مواد زائد موجود در آب و جداسازی آن از سیال استفاده می شود. نکته مهمی که باید به آن دقت داشته باشید این است که شیرآلات صافی در ابعاد و اندازه‌های مختلف تولید می‌شوند که می‌توانید متناسب با نیاز خود هریک از آنها را خریداری کنید. مهندسین هوشمند طراحی فرایند به ‌خوبی از حضور انواع شیر صافی برنجی برای کنترل دبی تا ایجاد شرایط امن کار تجهیزات استفاده می‌کنند.

شیر صافی استیل

سیال قبل ‌از وارد شدن در سیستم باید از طبقه فیلتراسیون حرفه‌ای نصب ‌شده در ابتدای سیستم عبور کرده باشد. شیر صافی برنجی ظرفیت پاک‌سازی ناخالصی‌های سنگین از سیالات بدون فیلتراسیون را ندارد. لذا نمی‌توانید هر سیالی را تحت هر شرایطی در داخل سیستم وارد نمایید و انتظار داشته باشید که ناخالصی‌های آن توسط حلقه brass strainer valve پاک‌سازی شود. این ناخالصی‌ها می‌توانند هر چیزی اعم از سنگ‌ریزه، گرد و خاک، تکه‌های خوردگی جدا شده از بدنه پایپ، تکه‌های جوش، تکه‌های گسکت‌ها، واشرهای بریده شده و… باشند. به‌ طور کلی حضور شیر صافی برنجی برای پاک‌سازی ناخالصی‌های داخل سیستم است.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار