سطح اول زبان انگلیسی کودکان مقدماتی 1 کیدی | zabannew

با عرض سلام خدمت شما
بهترین حالت این هست که یک تعیین سطح برید و بفهمید در حال حاضر در چه سطحی هستید. برای یادگیری زبان انگلیسی از پایه رعایت نکات زیر ضروری است. به عنوان مثال، شاید شما می‌خواهید به یک کشور انگلیسی زبان سفر کنید. بنابراین هدف شما یادگیری “انگلیسی روزمره” است یا شاید شما از قبلاً عبارات مفید بسیاری را بدانید، اما می‌خواهید مهارت گوش دادن و تلفظ خود را ارتقا دهید. وقتی از بهترین ابزارهای موجود و روش های مفید و مناسب برای یادگیری استفاده کنید، اطلاعات خیلی بیشتری را جذب خواهید کرد! توصیه می کنیم درباره شیوه های یادگیری کمی تحقیق کنید تا بتوانید بر اساس اولویت های خود تصمیمات بهتر و موثرتری بگیرید.

برنامه آموزشی دوره مبتدی انگلیسی

از آنجا که همه مهارت‌ها به یکدیگر وابسته هستند، همه آنها مهم هستند. با این حال، برای برقراری ارتباط، ما بعضی از مهارت‌ها را بیشتر از بقیه استفاده می‌کنیم. به عنوان مثال، در حدود 40٪ از وقت ما در زمان برقراری ارتباط، صرف گوش دادن می‌شود.

ویدئوی درس بیست و نهم- گرامر صفات ساده

زمان آن رسیده است که درباره سبک آموزشی دوره راکت به صحبت بپردازیم. اساتید زبان انگلیسی کودکان باید به گونه ای باشند که بعد از گذر از آموزش های مناسب برای آموزش کودکان آماده شده باشند. اساتید نقش بسیار مهمی در تشویق کودکان به ادامه مسیر یادگیری دارند.

راکت به گونه ای طراحی شده است که همه افراد در هر سن و سطحی می توانند از این لینک آن استفاده کنند. راکت به دو صورت VIP Rocket (آموزش زبان انگلیسی در 50 روز) و Tailored Rocket (آموزش زبان انگلیسی در 50 جلسه) برگزار می شود. افراد متناسب با اهداف و نیاز زبانی که دارند می توانند به انتخاب هر یک از این دوره ها اقدام کنند.

  • تنها روش تضمینی آموزش و یادگیری زبان از نظر وی یادگیری زبان به شیوه یادگیری زبان مادری است.
  • گفتیم که تمرکز اصلی این دوره بر تقویت مکالمه و اسپیکینگ است.
  • جهت اطلاعات بیشتر درباره نرم افزار آموزش اصطلاحات انگلیسی North American Idioms اینجا را کلیک کنید.
  • یادگیری اصطلاحات یکی از اوامری است که زبان آموزان به آن کمتر اهمیت می دهند.
  • واقعاً چقدر طول می کشد؟ بستگی داره این سوال را از کی بپرسید!
  • این سطح دارای 26 درس و فلش کارت های مرتبط بوده که چشم، گوش و ذهن کودک را با مباحث ذکر شده آشنا میکند.

اکثر علاقه‌مندان به یادگیری زبان انگلیسی، از شرکت در کلاس های حضوری خسته شده و در نتیجه یادگیری زبان را رها می کنند. ما به شما اطمینان می دهیم که با شرکت در این دوره هرگز نا امید نخواهید شد. این کتاب توسط خیلی از اساتید حوزه زبان به زبان آموزان معرفی می شود. مبتدیان می توانند از این کتاب برای تقویت لیسنینگ، رایتینگ و دو مهارت دیگر استفاده کنند.

دوره متوسطه زبان انگلیسی – B1 – BlackBox

سطح اول زبان انگلیسی کودکان مقدماتی 1 کیدی | zabannew