دوره نمونه گیری و تفسیر آزمایشگاه 100 ساعت بمدت 2 ماه | آموزشگاه آپادانا تبریز

رایج ترین و معروف ترین اصطلاحات آزمایشگاهی مربوط به آزمایش خون می شود که در زیر با برخی از آنها آشنا می شویم. “مجتمع آموزشی” آپادانا یکی از زیر مجموعه های هولدینگ “ایرکاس” بوده و زیر نظر این سازمان اقدام به فعالیت های علمی و آموزشی در تمامی حوزه ها می نماید. پس از ثبت نام این دوره کارشناسان ما جهت انتخاب نوع گواهینامه و زمانبندی و نحوه آزمون با شما تماس خواند گرفت. بله شما بعد از گذراندن دوره آزمایشگاه، مدارکی از دانشگاه و آکادمی URS امارات دریافت می کنید.

  • آزمایش هایی مثل آزمایش قند خون، آزمایش تری گلیسرید، کلسترول، تست های کبدی و… نیاز به این است که مراجعه کننده ناشتا باشد.
  • اساتید صرفا مدرس نیستند بلکه خود در حوزه ای که تدریس می کنند دارای تجربه می باشند و کسب و کار دارند.
  • پس لازم است که کارشناس آزمایشگاه محدوه نرمال تقریبی برای هر تست را بداند تا بتواند گزارش دقیق تری را به پزشک معالج بیمار ارائه دهد.
  • هم اینک ده ها هزار نرم افزار تحت موبایل در فضای اینترنتی منتشر شده که تعداد بی شماری از این نرم افزارها با دانلود های حیرت آور، منبع درآمدهای چندین میلیونی برای طراح خود بوده اند.
آموزشگاه آپادانا با هدف آموزش و ارتقای دانش فنی و علمی در حوزه تکنسین آزمایشگاهی در تبریز فعالیت می‌کند. این آموزشگاه با تیمی مجرب و با تجربه در این زمینه، دوره هایی را برگزار می‌کند که به فارغ التحصیلان این دوره‌ها اجازه می‌دهد تا با مهارت‌های لازم برای شروع فعالیت حرفه‌ای در صنعت آزمایشگاهی در تبریز مجهز شوند. دوره های آموزشی شامل موضوعاتی از جمله اصول آزمایشگاهی، فنون نمونه‌برداری، تجهیزات آزمایشگاهی و روش‌های تجزیه و تحلیل داده‌های آزمایشگاهی می‌شوند. در حال حاضر، تنها فارغ‌التحصیلان رشته‌های زیر نظر وزارت بهداشت، مثل علوم آزمایشگاهی می‌توانند در آزمایشگاه‌های تشخیص طبی مشغول به کار شوند. دوره تربیت نیروی پذیرش در آزمایشگاه تشخیص طبی با هدف آشنایی و توانمند سازی فراگیران در پذیرش جواب دهی آزمایشات و کلیه امور مرتبط با پذیرش و آزمایشگاه تشخیص طبی است.

دوره متصدی پذیرش و نمونه گیری به درد چه کسانی میخوره؟

دوره نمونه گیری و تفسیر آزمایشگاه 100 ساعت بمدت 2 ماه | آموزشگاه آپادانا تبریز دوره ی آموزشی تکنسین آزمایشگاه در قسمت آموزش خدمات پزشکی و سلامت در آکادمی آموزش ایرانیان بصورت مجازی و غیرحضوری ارائه شده است. از این رو، دوره ی آموزشی تکنسین آزمایشگاه یکی از پرطرفدارترین دوره های ارائه شده در آکادمی آموزش ایرانیان و هنرجویان زیادی را به خود جذب کرده است. هنرجو در پایان  دوره ی آموزشی تکنسین آزمایشگاه، بعد از قبولی در آزمون و دریافت مدرک بین المللی معتبر می تواند مستقیما وارد بازار کار شده و درآمد مناسبی را برای خود ایجاد نماید. از جمله بهترین و برترین برگزارکنندگان دوره آموزشی پذیرش آزمایشگاه می توانیم به نیک اندیشان اشاره کنیم. این مجموعه سالهاست که در حوزه پرورش و آموزش تکنسین ها فعالیت کرده و قادر است بهترین اطلاعات را در دوره تکنسین آزمایشگاه در اختیار قرار دهد.

و هم از کامل ترین و تخصصی ترین دوره پذیرش و نمونه گیری آزمایشگاه ( دوره آموزشی آنلاین متصدی آزمایشگاه) بهره مند شده اید. اطلاعات دقیقی از میزان حقوق و درآمد تکنسین آزمایشگاه در کشور در دسترس نمی باشد. علوم آزمایشگاهی یکی از حوزه های پزشکی است که از وضعیت مناسبی در کشور برخوردار می باشد.

این دوره مشتمل بر دویست ساعت آموزش آنلاین تکنسین آزمایشگاه است و در نوع خود قدرتمندترین و جامع ترین دوره آموزشی در حوزه متصدی یا کاربر پذیرش و نمونه گیری آزمایشگاه است. دوره آموزشی فوریت‌ های پزشکی در تبریز از دوره های کاربردی آپادانا می باشد. فراگیری این مهارت برای یکی از اعضای خانواده امری ضروری و اجتناب ناپذیر است. با شرکت در دوره کمک های اولیه ، در مواقع ضروری و و قوع حوادثی از قبیل تصادفات زلزله و… می توانید از خود و اعضای خانواده خود محافظت کنید. در دوره کمک های اولیه در تبریز با روش های احیای قلبی ، تزریقات ، پانسمان ، سوختکی ، شکستگی ، خونگیری و… آشنا خواهید شد(کلاس آموزشی فوریت های پزشکی در تبریز).بهترین دوره آموزشی فوریت‌ های پزشکی در تبریز توسط مجتمع آموزشی آپادانا برگزار می شود.

آموزش پذیرش آزمایشگاه یا دوره تکنسین پذیرش و نمونه گیری